Your cart is currently empty!
TODA wpust stały 6W 3000K biały
190,10 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,114 kg |
|---|---|
| Wymiary | 76 cm |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Kolor Oprawy | biały |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | WPUSTY STAŁE |
| Moc maksymalna | 6W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 360lm |
| Kąt rozsyłu światła | 40° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor | Biały |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Współczynnik IP | IP20 |
| CRI | 90 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/10106L-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/10106L-W-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/10106L_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_10106lww.pdf |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Prąd wyjściowy w mA | 350mA |
| Moc | 6W |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.