Your cart is currently empty!
TIMI wpust stały 7W 3000K biały
128,60 zł
Dane techniczne: Materiał wykonania: Die Cast Kolor: biały Wysokość: 8 cm Średnica: 6,7 cm Średnica otworu montażowego: 5,6 cm Głębokość otworu montażowego: 10 cm Długość kabla: 40cm Źródło światła: LED Moc: 7W Strumień świetlny: 500 lm Barwa światła: 3000K biała ciepła Wydajność światła: 71,42 lm/W Kąt świecenia: 38 stopni Stopień ochrony: IP44 Możliwość ściemnienia: tak…
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,21 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 cm |
| Współczynnik IP | IP65 |
| Kąt rozsyłu światła | 38° |
| Materiał | Odlew |
| Typ | WPUSTY STAŁE |
| Moc maksymalna | 7W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 550lm |
| Kolor | |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Kolor Oprawy | biały |
| Trzonek | moduł LED |
| Link – rysunek techniczny | |
| Link – plik IES | |
| Link – instrukcja montażu | |
| Link – deklaracja CE | |
| CRI | 90 |
| Rodzaj LED |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.