Your cart is currently empty!
TAŚMA LED taśma led wodoodporna 6,6W-m 3000K Triac 220-240V
19,42 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 1700 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,106 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9999,9999 × 11 cm |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Moc | 6,6W/m |
| Rodzaj LED | SMD 3528 |
| Typ | TAŚMY LED |
| Moc maksymalna | 6, 6W-m |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 440lm/m |
| Sposób ściemniania | Triac |
| CRI | 80 |
| Zakres mocy zasilacza | 600W |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Współczynnik IP | IP65 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/7850-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/7850-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/7850_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_7850w.pdf |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Źródło światła – moc | 6, 6W/m |
| IP | IP65 |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.