Your cart is currently empty!
TAŚMA LED taśma led wodoodporna 14,4W/m 6000K 24V DC
252,47 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 130 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5000 × 12 cm |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Współczynnik IP | IP68 |
| Materiał | Silikon |
| Typ | TAŚMY LED |
| Moc maksymalna | 4W/m, 14 |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Strumień światła | 1170lm/m |
| CRI | 90 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Napięcie wyjściowe 24V | 24V DC |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/7835W-D-DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/7835W-D_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_7835wd-2.pdf |
| Źródło światła w cenie | Tak |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.