Your cart is currently empty!
TAŚMA LED taśma led moduł 4×0,5W 6000K 12V DC
194,20 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 41 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 42 × 10 cm |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_7840dd.pdf |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/7840D-D.rar |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/7840D-DIAGRAM.jpg |
| Napięcie wyjściowe 12V | 12V DC |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Współczynnik IP | IP65 |
| Strumień światła | 180lm |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Moc maksymalna | 4×0, 5W |
| Typ | TAŚMY LED |
| Materiał | Plastik |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.