Your cart is currently empty!
TAŚMA LED taśma led 48W/m 4000K 24V DC
359,30 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 274 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,24 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2000 × 39 cm |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Napięcie wyjściowe 24V | 24V DC |
| Typ | TAŚMY LED |
| Moc maksymalna | 48W/m |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień światła | 4850lm/m |
| CRI | 90 |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/7885_MANUAL.pdf |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/7885-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/7885-C.rar |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_7885c.pdf |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.