Your cart is currently empty!
TAŚMA LED taśma led 3,4W-m 6000K 220-240V
14,56 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 250 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9999,9999 × 13 cm |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_7868d.pdf |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/7868_MANUAL.pdf |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/7868-DIAGRAM.jpg |
| Źródło światła – moc | 3, 4W/m |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Moc | 3,4W/m |
| Współczynnik IP | IP65 |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Moc maksymalna | 3, 4W-m |
| Typ | TAŚMY LED |
| IP | IP65 |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.