Your cart is currently empty!
TAŚMA LED taśma led 14,4W/m 2200K 24V DC
184,50 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 48 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5000 × 10 cm |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Napięcie wyjściowe 24V | 24V DC |
| Typ | TAŚMY LED |
| Moc maksymalna | 4W/m, 14 |
| Temperatura barwowa | 2200K |
| Strumień światła | 1125lm/m |
| CRI | 90 |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/7835_MANUAL.pdf |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/7835-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/7835-UW.rar |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_7835uw-2.pdf |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.