Your cart is currently empty!
STROMI S sufitowa 20W E27 szary
206,86 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 37 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,733 kg |
|---|---|
| Wymiary | 106 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | E27 |
| IP | IP54 |
| Materiał | Odlew |
| Ilość źródeł | |
| Typ | SUFITOWE |
| Moc maksymalna | 20W |
| Kolor | Szary |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Współczynnik IP | IP54 |
| Kolor Oprawy | szary |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/67132C_DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/67132C_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_67132cg.pdf |
| Źródło światła – moc | 20W |
| Moc | 20W |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.