Your cart is currently empty!
STEGNA downlight stały 20W 3000K biały
262,78 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,59 kg |
|---|---|
| Wymiary | 54 cm |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| CRI | 80 |
| IP | IP54 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Materiał | Odlew |
| Typ | DOWNLIGHT STAŁY |
| Moc maksymalna | 20W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 1700lm |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| Kolor | Biały |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Zakres mocy zasilacza | 6-9W |
| Współczynnik IP | IP54 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/10120FD-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/10120FD-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/10120FD_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_10120fdww.pdf |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Źródło światła – moc | 20W |
| Prąd wyjściowy w mA | 300mA |
| Moc | 20W |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.