Your cart is currently empty!
STATOS wpust stały 10W GU5,3 biały
19,57 zł
Magazyn krajowy: 3 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 3397 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,073 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 cm |
| Typ zasilacza | |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Źródło światła w cenie | |
| Link – deklaracja CE | |
| Link – instrukcja montażu | |
| Link – rysunek techniczny | |
| Ilość źródeł | |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Kolor | |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Kolor Oprawy | biały |
| Trzonek | 3, GU5 |
| Moc maksymalna | 10W |
| Typ | WPUSTY STAŁE |
| Materiał | Odlew |
| Napięcie wyjściowe 12V | 12V AC/DC |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.