Your cart is currently empty!
SOROS sufitowa 2x10W E27 czarny
246,00 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 23 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,19 kg |
|---|---|
| Wymiary | 275 × 180 × 80 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | E27 |
| IP | IP54 |
| Materiał | Odlew |
| Ilość źródeł | |
| Typ | SUFITOWE |
| Moc maksymalna | 2x10W |
| Kolor | Czarny |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Współczynnik IP | IP54 |
| Kolor Oprawy | czarny |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/67208B_DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/67208-67208B-67210_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_67208bb.pdf |
| Źródło światła – moc | 2x10W |
| Moc | 2x10W |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.