Your cart is currently empty!
SIMU wpust stały 5W 3000K-3500K-4000K biały
139,78 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Typ | WPUSTY STAŁE |
|---|---|
| CCT | CCT |
| Temperatura barwowa | 3000K-3500K-4000K |
| Strumień światła | 300lm |
| Kąt rozsyłu światła | 24° |
| Trzonek | moduł LED |
| CRI | 90 |
| Kolor Oprawy | biały |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 5W |
| Materiał | Aluminium |
| Prąd wyjściowy w mA | 300mA |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/10105FD-DIAGRAM.jpg |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_10105fdwv.pdf |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.