Your cart is currently empty!
SELISTA liniowa track 3F 25W 3000K czarny
Dane techniczne: Materiał wykonania: Aluminium, PC Kolor: Czarny Wysokość: 3 cm Szerokość: 3 cm Długość: 121 cm Źródło światła: LED Moc: 25W Napięcie: 100-240V 50-60Hz Strumień świetlny: 2500 lm Barwa światła: 3000K biała ciepła Wydajność światła: 100 lm/W Źródło światła LED zintegrowane z lampą Kąt świecenia oprawy: 110 stopni Cri(Ra): >80 Norma elektroniczna: EN60598-1 REFLEKTOR…
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,141 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1210 × 30 × 30 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Kolor Oprawy | czarny |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | SYSTEM 3F OPRAWY LINIOWE |
| Moc maksymalna | 25W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 2500lm |
| Kąt rozsyłu światła | 110° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor | Czarny |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Współczynnik IP | IP20 |
| CRI | 80 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65025T-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/65025T-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65025T.pdf |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65025tbw.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 600mA |
| Źródło światła – moc | 25W |
| Zakres mocy zasilacza | 18-24W |
| Moc | 25W |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.