Your cart is currently empty!
RANZI 3 liniowa track 3F 50W 3000K czarny
894,54 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 585 × 138 × 60 cm |
|---|---|
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Kolor | Czarny |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | SYSTEM 3F OPRAWY LINIOWE |
| Moc maksymalna | 50W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 6250lm |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | czarny |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Zakres mocy zasilacza | 37, 8-56W |
| CRI | 80 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65168T-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/65168T-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65168T_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65168tbw.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 1400mA |
| Źródło światła – moc | 50W |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Moc | 50W |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.