Your cart is currently empty!
PROFIL LED AKCESORIA włącznik do 38103/38105/38110 hand / door on / off 60W czarny
67,97 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 318 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,012 kg |
|---|---|
| Wymiary | 57 × 23 × 11 cm |
| Moc | 60W |
| Typ | PROFILE LED AKCESORIA |
| Moc maksymalna | 60W |
| Kolor Oprawy | czarny |
| Źródło światła – moc | 60W |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/38102B-DIAGRAM.jpg |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.