Your cart is currently empty!
PINEO projektor track 3F 10W GU10 clear
223,64 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 20 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,372 kg |
|---|---|
| Wymiary | 91 cm |
| Źródło światła – moc | 10W |
| Kolor | Clear |
| IP | IP20 |
| Materiał | PC |
| Ilość źródeł | |
| Typ | SYSTEM 3F OPRAWY PROJEKTORY |
| Moc maksymalna | 10W |
| Kolor Oprawy | clear |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | GU10 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65105GT-DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65105GT_MANUAL.pdf |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65105gt-2.pdf |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Moc | 10W |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.