Your cart is currently empty!
ODU downlight stały 15W 3000K biały
Materiał Wykonania: Aluminium Kolor: Biały Wysokość: 4,3 cm Średnica: 16 cm Średnica Otworu Montażowego: 13 cm Wymagana Głębokość Otworu Montażowego: 6 cm Źródło Światła: LED Moc: 15W Strumień Świetlny: 1050 lm Barwa Światła: 3000K biała ciepła Wydajność Światła: 70 lm/W Napięcie: 220-240V 50-60Hz Norma Elektroniczna: EN60598-1 Kąt Świecenia: 120 stopni CRI: 80 Zawiera Transformator (280mA)…
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,306 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 cm |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Kolor Oprawy | biały |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | DOWNLIGHT STAŁY |
| Moc maksymalna | 15W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 1050lm |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor | Biały |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Współczynnik IP | IP20 |
| CRI | 80 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/10115T-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/10115T-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/10115T_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_10115tww.pdf |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Źródło światła – moc | 15W |
| Prąd wyjściowy w mA | 300mA |
| Moc | 15W |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.