Your cart is currently empty!
NERAIDA lampa biurkowa 8W 6000K biały
782,72 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 96 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,825 kg |
|---|---|
| Wymiary | 800 × 410 cm |
| Kolor | Biały |
| Kolor Oprawy | biały |
| Materiał | Plastik |
| Typ | BIURKOWE |
| Moc maksymalna | 8W |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Trzonek | moduł LED |
| Kąt rozsyłu światła | 140° |
| Strumień światła | 760lm |
| CRI | 80 |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Zakres mocy zasilacza | 4-6W |
| Prąd wyjściowy w mA | 300mA |
| Źródło światła – moc | 8W |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Moc | 8W |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/61066-DIAGRAM.jpg |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_61066w.pdf |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.