Your cart is currently empty!
NAUSA wpust regulowany 8W 3000K biały
402,54 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 7 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,433 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Kolor | Biały |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | WPUSTY REGULOWANE |
| Moc maksymalna | 8W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 600lm |
| Kąt rozsyłu światła | 25° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Zakres mocy zasilacza | 4-8W, 6 |
| CRI | 80 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/11108LA-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/11108LA.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/11108LA_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_11108laww.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 200mA |
| Źródło światła – moc | 8W |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Moc | 8W |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.