Your cart is currently empty!
MIRA wpust stały 12W 3000K czarny
167,72 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Typ zasilacza | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Moc maksymalna | 12W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 960lm |
| Kąt rozsyłu światła | 38° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | czarny |
| CRI | 90 |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Prąd wyjściowy w mA | 300mA |
| Zakres mocy zasilacza | 2-12, 6W, 7 |
| Link – rysunek techniczny | |
| Link – plik IES | |
| Link – instrukcja montażu | |
| Link – deklaracja CE | |
| Źródło światła w cenie | |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Typ | WPUSTY STAŁE |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.