Your cart is currently empty!
MERIHAS wpust stały 2W 3000K czarny
67,10 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 488 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,098 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 45 × 47 cm |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Odlew |
| Typ | WPUSTY STAŁE |
| Moc maksymalna | 2W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 160lm |
| Kąt rozsyłu światła | 30° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | czarny |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| CRI | 90 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/50102B-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/50102B.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/50102B_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_50102bbw.pdf |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Prąd wyjściowy w mA | 700mA |
| Rodzaj LED | COB |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.