Your cart is currently empty!
MARIO wpust dogruntowy 3,5W 3000K stalowy
357,82 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 322 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 100 cm |
|---|---|
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Kolor Oprawy | stalowy |
| IP | IP67 |
| Materiał | Odlew |
| Typ | WPUSTY GRUNTOWE |
| Moc maksymalna | 3, 5W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 300lm |
| Kąt rozsyłu światła | 20° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor | Aluminium |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Współczynnik IP | IP67 |
| CRI | 80 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/69070A-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/69070A-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/69070A_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_69070aw.pdf |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Źródło światła – moc | 3, 5W |
| Moc | 3,5 W |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.