Your cart is currently empty!
MAG TUBE MINI projektor magnetic track 5W 3000K czarny
167,72 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 153 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Typ zasilacza | |
|---|---|
| Współczynnik IP | IP20 |
| Moc maksymalna | 5W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 400lm |
| Kąt rozsyłu światła | 38° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | czarny |
| CRI | 90 |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Napięcie wyjściowe 48V | 48V DC |
| Materiał | Aluminium |
| Link – rysunek techniczny | |
| Link – plik IES | |
| Link – instrukcja montażu | |
| Link – deklaracja CE | |
| Źródło światła w cenie | |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Typ | SYSTEMY MAGNETYCZNE PROJEKTORY |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.