Your cart is currently empty!
MAG BALL MINI MIDI MAXI projektor magnetic track 7W 3000K szczotkowany mosiężny
246,00 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 3 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Typ | SYSTEMY MAGNETYCZNE PROJEKTORY |
|---|---|
| Kolor Oprawy | szczotkowany mosiężny |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 560lm |
| Kąt rozsyłu światła | 36° |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Trzonek | moduł LED |
| CRI | 90 |
| Materiał | Aluminium |
| Moc maksymalna | 7W |
| Napięcie wyjściowe 48V | 48V DC |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/42134-42134A-42134B.rar |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/42134-DIAGRAM.jpg |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_42134bbsw.pdf |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.