Your cart is currently empty!
MAG BALL MINI MIDI MAXI projektor magnetic track 7W 3000K-3500K-4000K czarny
268,36 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
|---|---|
| CRI | 90 |
| Moc maksymalna | 7W |
| Temperatura barwowa | 3000K-3500K-4000K |
| Strumień światła | 560lm |
| Kąt rozsyłu światła | 36° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | czarny |
| CCT | CCT |
| Źródło światła w cenie | |
| Materiał | Aluminium |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Link – rysunek techniczny | |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Typ zasilacza | |
| Link – deklaracja CE | |
| Napięcie wyjściowe 48V | 48V DC |
| Typ | SYSTEMY MAGNETYCZNE PROJEKTORY |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.