Your cart is currently empty!
LAMIRA 70 RC łącznik poziomy L wpust 6W-8W-10W-14W 3000K-4000K-5000K biały
391,36 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Typ | OPRAWY LINIOWE |
|---|---|
| Moc maksymalna | 6W-8W-10W-14W |
| Temperatura barwowa | 3000K-4000K-5000K |
| Strumień światła | 720m (8W) |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| CCT | CCT |
| CRI | 90 |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| Źródło światła – moc | 6W-8W-10W-14W |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/38152RC-DIAGRAM.jpg |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_38152rcwv.pdf |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.