Your cart is currently empty!
LAMIRA 35 C 1200 sufitowa 40W 3000K czarny
Dane techniczne: Materiał wykonania: aluminium Kolor: czarny Wysokość: 7 cm Szerokość: 3,5 cm Długość: 120 cm Źródło światła: LED Moc: 40W Strumień świetlny: 3400lm Barwa światła: 3000K biała ciepła Napięcie: 230V CRI: 90 Długość kabla: 300 cm Zasilacz w komplecie: 1000mA System liniowy o mocy 40W z dyfuzorem do montażu natynkowego lub zawieszanego, idealny do…
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1200 × 70 × 35 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| CRI | 90 |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | OPRAWY LINIOWE |
| Moc maksymalna | 40W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 3400lm |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | czarny |
| Kolor | Czarny |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| UGR | 19 |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/38150C-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/38150C-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/38150C_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_38150cbw.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 1000mA |
| Źródło światła – moc | 40W |
| Zakres mocy zasilacza | 30-42W |
| Moc | 40W |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.