Your cart is currently empty!
LAMIRA 35 BU 1300 sufitowa 40W-20W 4000K biały
1 062,28 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,541 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1300 × 70 × 35 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| CRI | 90 |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 3030 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | OPRAWY LINIOWE |
| Moc maksymalna | 40W-20W |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień światła | 3800lm/1800lm |
| Kąt rozsyłu światła | 34°/120° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| Kolor | Biały |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| UGR | 17 |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/38150BU-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/38150BU-C.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/38150BU_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_38150buwc.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 1000mA, 500mA |
| Źródło światła – moc | 40W/20W |
| Zakres mocy zasilacza | 30-42W/15-21W |
| Moc | 40W/20W |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.