Your cart is currently empty!
KARO 225 downlight stały 30W 3000K-4000K-6000K biały
257,18 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 269 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Źródło światła w cenie | |
|---|---|
| Materiał | Odlew |
| Moc maksymalna | 30W |
| Temperatura barwowa | 3000K-4000K-6000K |
| Strumień światła | 3300lm |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| CCT | CCT |
| CRI | 80 |
| Współczynnik IP | IP44 |
| UGR | 19 |
| Typ zasilacza | |
| Prąd wyjściowy w mA | 750mA |
| Zakres mocy zasilacza | 24, 75-30W |
| Link – rysunek techniczny | |
| Link – plik IES | |
| Link – instrukcja montażu | |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Link – deklaracja CE | |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Źródło światła – moc | 30W |
| Typ | DOWNLIGHT STAŁY |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.