Your cart is currently empty!
KAPILIO wpust regulowany bezramkowy 10W GU10 biały
Materiał wykonania: Die Cast Kolor: Biały Wysokość: 11 cm Średnica: 12 cm Średnica otworu montażowego: 8,2 cm Wymagana głębokość: 12 cm Długość kabla: 15 cm Źródło światła: 1xGU10 MR16 Moc max: 50W Napięcie: 100-240V 50-60Hz Norma elektroniczna: EN60598-1 Lampa sprzedawana jest bez żarówek Możliwość zastosowania żarówki LED OPRAWA PODSTROPOWA OKRĄGŁA WPUST OCZKO BIAŁY BIAŁA KAPILIO…
Magazyn krajowy: 15 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 1752 szt. (dostawa w 10 dni)
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 42 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | GU10 |
| IP | IP20 |
| Materiał | Odlew |
| Ilość źródeł | |
| Typ | WPUSTY REGULOWANE BEZRAMKOWE |
| Moc maksymalna | 10W |
| Kolor | Biały |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Kolor Oprawy | biały |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/11105TR-DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/11105TR_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_11105trw.pdf |
| Źródło światła – moc | 10W |
| Moc | 10W |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.