Your cart is currently empty!
KALIVIA wpust stały 12W 4000K biały
145,36 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 40 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,392 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Kolor | Biały |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Materiał | Odlew |
| Typ | WPUSTY STAŁE |
| Moc maksymalna | 12W |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień światła | 960lm |
| Kąt rozsyłu światła | 20° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Zakres mocy zasilacza | 1-12, 6W, 8 |
| CRI | 90 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/10112TD-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/10112TD-C.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/10112TD_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_10112tdwc.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 300mA |
| Źródło światła – moc | 12W |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Moc | 12W |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.