Your cart is currently empty!
GUTTER A kinkiet 6W GU10 biały
106,22 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 509 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 110 × 110 cm |
|---|---|
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Źródło światła – moc | 6W |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_67536aw.pdf |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/67536A_MANUAL.pdf |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/67536A-DIAGRAM.jpg |
| Współczynnik IP | IP65 |
| Ilość źródeł | |
| Kolor | Biały |
| Kolor Oprawy | biały |
| Trzonek | GU10 |
| Moc maksymalna | 6W |
| Typ | KINKIETY |
| Materiał | ABS + PC |
| IP | IP65 |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.