Your cart is currently empty!
FOKAS downlight stały 12W 3000K biały
139,78 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 96 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,396 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Kolor | Biały |
| IP | IP40 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Materiał | Odlew |
| Typ | DOWNLIGHT STAŁY |
| Moc maksymalna | 12W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 720lm |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| Współczynnik IP | IP40 |
| Zakres mocy zasilacza | 5W, 6, 75-10 |
| CRI | 80 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/10112FA-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/10112FA-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/10112FA_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_10112faww.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 250mA |
| Źródło światła – moc | 12W |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Moc | 12W |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.