Your cart is currently empty!
FERO 10T wpust stały bezramkowy 24W 3000K biały
531,14 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,76 kg |
|---|---|
| Wymiary | 337 × 40 × 60 cm |
| Prąd wyjściowy w mA | 700mA |
| Barwa Światła | Warm White |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD3535 |
| Ilość LED | 10 |
| Prąd wejściowy | 700mA |
| Prąd wyjściowy | 32V |
| Moc maksymalna | 24W |
| Moc | 24W |
| Typ | WPUSTY STAŁE BEZRAMKOWE |
| Natężenie światła | 70,83lm/W |
| Kąt rozprowadzania światła | 38° |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI | 90 |
| Strumień świetlny | 1700lm |
| Kolor | Biały |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Strumień światła | 1700lm |
| Kąt rozsyłu światła | 38° |
| Kolor Oprawy | biały |
| Trzonek | moduł LED |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Zakres mocy zasilacza | 16, 4W, 8-29 |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_50024htrww.pdf |
| Źródło światła – moc | 24W |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Układ zasilający | Zewnętrzny w komplecie |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/50024HTR_MANUAL.pdf |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/50024HTR-51024H.rar |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/50024HTR-DIAGRAM.jpg |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Temperatura światła | 3000K |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.