Your cart is currently empty!
EMEK wpust regulowany 3W 3000K biały
111,82 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,095 kg |
|---|---|
| Wymiary | 52 cm |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | WPUSTY REGULOWANE |
| Moc maksymalna | 3W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 240lm |
| Kąt rozsyłu światła | 30° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| CRI | 90 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/11103K-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/11103K-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/11103K_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_11103kww.pdf |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Prąd wyjściowy w mA | 350mA |
| Rodzaj LED | COB |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.