Your cart is currently empty!
ELLINIKO projektor track 3F 12W 3000K biały
268,36 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 9 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 54 × 42 × 118 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Materiał | Odlew |
| Typ | SYSTEM 3F OPRAWY PROJEKTORY |
| Moc maksymalna | 12W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 960lm |
| Kąt rozsyłu światła | 38° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor | Biały |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Współczynnik IP | IP20 |
| CRI | 90 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65306BT-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/65306BT.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65306BT_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65306btww.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 300mA |
| Źródło światła – moc | 12W |
| Zakres mocy zasilacza | 4W, 5-12, 7 |
| Moc | 12W |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.