Your cart is currently empty!
ELATOS E2 sufitowa 2x10W GU10 biały
279,54 zł
Dane techniczne: Materiał wykonania: aluminium Kolor: biały Wysokość tuby: 9,5 cm Szerokość tuby: 5,8 cm Źródło światła: GU10/MR16 Ilość źródeł światła: 2 Moc: 2x10W Lampa sprzedawana jest bez żarówek Możliwość zastosowania żarówki LED Klasa szczelności: IP20 Napięcie: 100-240V LAMPA OPRAWA SUFITOWA KINKIET PLAFON PODWÓJNA BIAŁY BIAŁA 2x10W GU10 MR16 to doskonały wybór do oświetlenia Twojego…
Magazyn krajowy: 2 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 471 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Wymiary | 95 cm |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Ilość źródeł | |
| Typ | SUFITOWE |
| Moc maksymalna | 2x10W |
| Trzonek | GU10 |
| Kolor Oprawy | biały |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Źródło światła – moc | 2x10W |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Moc | 10W |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65205E-DIAGRAM.jpg |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65205ew.pdf |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.