Your cart is currently empty!
ELATOS 4 sufitowa 4x10W GU10 szczotkowany mosiężny
587,04 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 41 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 255 × 255 × 20 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | GU10 |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| Ilość źródeł | |
| Typ | SUFITOWE |
| Moc maksymalna | 4x10W |
| Kolor | Mosiądz |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Kolor Oprawy | szczotkowany mosiężny |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65405N-DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65405N_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65405nbbs.pdf |
| Źródło światła – moc | 4x10W |
| Moc | 4X10W |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.