Your cart is currently empty!
DONA wpust stały 6,5W 3000K-3500K-4000K biały
134,18 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
|---|---|
| CRI | 90 |
| Moc maksymalna | 5W, 6 |
| Temperatura barwowa | 3000K-3500K-4000K |
| Strumień światła | 650lm |
| Kąt rozsyłu światła | 40° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| CCT | CCT |
| Źródło światła w cenie | |
| Materiał | Aluminium |
| Współczynnik IP | IP65 |
| Link – rysunek techniczny | |
| Układ zasilający | Do zamówienia oddzielnie |
| Typ zasilacza | |
| Link – deklaracja CE | |
| Prąd wyjściowy w mA | 700mA |
| Typ | WPUSTY STAŁE |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.