Your cart is currently empty!
COMO 2 kinkiet 2X10W GU10 biały
218,04 zł
Dane techniczne: Materiał wykonania: Die Cast Kolor: biały Wysokość: 17,3 cm Średnica: 8 cm Źródło światła: 2x GU10 MR16 Moc max: 2x 35W Napięcie: 100-240V 50-60Hz Lampa sprzedawana jest bez żarówek Możliwość zastosowania żarówek LED Stopień ochrony: IP54 LAMPA ŚCIENNA KINKIET OPRAWA ZEWNĘTRZNA BIAŁY BIAŁA COMO 2 GU10 MR16 IP54 to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia…
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 358 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 173 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | GU10 |
| IP | IP54 |
| Materiał | Odlew |
| Ilość źródeł | |
| Typ | KINKIETY |
| Moc maksymalna | 2x10W |
| Kolor | Biały |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Współczynnik IP | IP54 |
| Kolor Oprawy | biały |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/67400B_DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/67400B_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_67400bw.pdf |
| Źródło światła – moc | 2x10W |
| Moc | 2x10W |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.