Your cart is currently empty!
COLLIO 2 kinkiet 2x20W E27 biały
335,46 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 163 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,766 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | E27 |
| IP | IP65 |
| Materiał | Odlew |
| Ilość źródeł | |
| Typ | KINKIETY |
| Moc maksymalna | 2X20W |
| Kolor | Biały |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Współczynnik IP | IP65 |
| Kolor Oprawy | biały |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/67400E-DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/67400E_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_67400ew.pdf |
| Źródło światła – moc | 2x20W |
| Moc | 2X20W |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.