Your cart is currently empty!
BOVES projektor track 3F 10W GU10 czarny
167,72 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 1 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,33 kg |
|---|---|
| Źródło światła – moc | 10W |
| Kolor | Czarny |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| Ilość źródeł | |
| Typ | SYSTEM 3F OPRAWY PROJEKTORY |
| Moc maksymalna | 10W |
| Kolor Oprawy | czarny |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | GU10 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65105WT-DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65105WT_MANUAL.pdf |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65105wtb.pdf |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Moc | 10W |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.