Your cart is currently empty!
BEVINO projektor track 3F 42W 4000K czarny
419,32 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 128 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Kolor Oprawy | czarny |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | SYSTEM 3F OPRAWY PROJEKTORY |
| Moc maksymalna | 42W |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień światła | 3780lm |
| Kąt rozsyłu światła | 38° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor | Czarny |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Współczynnik IP | IP20 |
| CRI | 90 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65614NT-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/65614NT-C.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65614NT_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65614ntbc.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 1050mA |
| Źródło światła – moc | 42W |
| Zakres mocy zasilacza | 35-42W |
| Moc | 42W |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.