Your cart is currently empty!
BEVINO projektor track 3F 30W 4000K czarny
363,40 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 186 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 123 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Kolor Oprawy | czarny |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | SYSTEM 3F OPRAWY PROJEKTORY |
| Moc maksymalna | 30W |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień światła | 2700lm |
| Kąt rozsyłu światła | 38° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor | Czarny |
| Źródło światła w cenie | Tak |
| Współczynnik IP | IP20 |
| CRI | 90 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65612NT-DIAGRAM.jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/65612NT-C.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65612NT_MANUAL.pdf |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65612ntbc.pdf |
| Prąd wyjściowy w mA | 750mA |
| Źródło światła – moc | 30W |
| Zakres mocy zasilacza | 25-30W |
| Moc | 30W |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.