Your cart is currently empty!
ARLES sufitowa 12W 3000K-4000K-5000K biały
234,82 zł
Magazyn krajowy: 10 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 291 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Źródło światła w cenie | |
|---|---|
| Współczynnik IP | IP44 |
| Typ | SUFITOWE |
| Moc maksymalna | 12W |
| Temperatura barwowa | 3000K-4000K-5000K |
| Strumień światła | 1200lm |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Trzonek | moduł LED |
| Kolor Oprawy | biały |
| CCT | CCT |
| CRI | 90 |
| Kolekcja | |
| Typ zasilacza | |
| Materiał | Aluminium |
| UGR | 19 |
| Link – rysunek techniczny | |
| Link – plik IES | |
| Link – instrukcja montażu | |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Link – deklaracja CE | |
| Źródło światła – rodzaj | Wbudowana dioda LED |
| Źródło światła – moc | 12W |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.