Your cart is currently empty!
ANGEL projektor track 3F 10W GU10 biały
Dane techniczne: Materiał wykonania: aluminium Kolor: biały Wysokość: 10 cm Szerokość: 6,7 cm Źródło światła: GU10 Moc: 1x10W Napięcie: 100-240V Lampa sprzedawana jest bez żarówki Zalecane żarówki: LED Stopień ochrony: IP20 REFLEKTOR NAŚWIETLACZ SPOT OPRAWA LAMPA SZYNOWA BIAŁA BIAŁY ANGEL GU10 to idealne rozwiązanie do nowoczesnych aranżacji oświetleniowych. Jego minimalistyczny design i biały kolor sprawiają,…
Magazyn krajowy: 14 szt. (wysyłka w 2 dni)
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,347 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Źródło światła – moc | 10W |
| Kolor | Biały |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| Ilość źródeł | |
| Typ | SYSTEM 3F OPRAWY PROJEKTORY |
| Moc maksymalna | 10W |
| Kolor Oprawy | biały |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | GU10 |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65105C-DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65105CT-MANUAL.pdf |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65105ctw.pdf |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Moc | 10W |







Ola –
Bardzo dobra oprawa