Your cart is currently empty!
AIGANI kinkiet 40W G9 biały
123,00 zł
Dane techniczne: Materiał wykonania: Gips Kolor: Biały Wysokość: 12 cm Szerokość: 10,5 cm Długość: 11 cm Źródło światła: 1xG9 Moc max: 40W Napięcie: 100-240V 50-60Hz Lampa sprzedawana jest bez żarówek Możliwość zastosowania żarówki LED LAMPA NA ŚCIANĘ ŚCIENNA GIPSOWA KINKIET GIPSOWY BIAŁA BIAŁY AIGANI 2xG9 40W to nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe oświetlenie ścienne,…
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,066 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 × 105 × 120 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | G9 |
| IP | IP20 |
| Materiał | Gips |
| Ilość źródeł | |
| Typ | KINKIETY |
| Moc maksymalna | 40W |
| Kolor | Biały |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Kolor Oprawy | biały |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/60040_DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/60040_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_60040-2.pdf |
| Źródło światła – moc | 40W |
| Moc | 40W |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.