Your cart is currently empty!
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 100 × 150 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Trzonek | G9 |
| IP | IP20 |
| Materiał | Gips |
| Ilość źródeł | |
| Typ | KINKIETY |
| Moc maksymalna | 40W |
| Kolor | Biały |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Kolor Oprawy | biały |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/60042_DIAGRAM.jpg |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/60042_MANUAL.pdf |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_60042-2.pdf |
| Źródło światła – moc | 40W |
| Moc | 40W |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.