Your cart is currently empty!
AFRATO projektor track 3F 30W 3000K biały
257,18 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni) | Magazyn centralny: 94 szt. (dostawa w 10 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,158 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 cm |
| Źródło światła – rodzaj | Wymienne źródło światła |
| Kolor | Biały |
| IP | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Materiał | Odlew |
| Ilość źródeł | |
| Typ | SYSTEM 3F OPRAWY PROJEKTORY |
| Moc maksymalna | 30W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień światła | 1700lm |
| Kąt rozsyłu światła | 24° |
| Trzonek | moduł LED |
| CRI | 80 |
| Współczynnik IP | IP20 |
| Kolor Oprawy | biały |
| Link – rysunek techniczny | https://1-light.eu/Assets/materials/files/diagrams/65652T-DIAGRAM(1).jpg |
| Link – plik IES | https://1-light.eu/Assets/materials/files/IES/65652T-W.rar |
| Link – instrukcja montażu | https://1-light.eu/Assets/materials/files/Installationmanual/65652T.pdf |
| Układ zasilający | Wbudowany w komplecie |
| Typ zasilacza | Stałoprądowy |
| Link – deklaracja CE | https://1-light.eu/Assets/pdfs/products/CE_65652tww.pdf |
| Zakres mocy zasilacza | 2-26, 6W |
| Prąd wyjściowy w mA | 700mA |
| Źródło światła – moc | 30W |
| Źródło światła w cenie | Nie |
| Moc | 30W |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.